Look where WEB is now

Cyprus hosting, Turkish, English ve Greek unique web page designs. Web sites solutions what you can edit, social media management, software developing. Social life or industry or ecommerce. Resge is an extraordinary assistant in WEB solutions for you


Önce düşünelim,
sonra sizin için yazalım.
Siz övünün.

Hoşgeldiniz

Resge olarak webdeki tüm gelişmeleri takip eder ve müşterilerinin bu yeniliklerden yararlanmalarını sağlarız. Web tasarımından daha çok; webde ticareti arttırıcı, ve kontrolü tamamıyle sizin elinize geçirecek projeler tam bize göre.

ORKINSERVICE

İlaçlama hizmeti veren Orkin Kıbrıs'taki faaliyetlerini Orkinservice yazılımı ile otomasyona bağlamıştır. Servis günleri, teknisyenleri, yapılacak işler, faturalandırma, stok hareketleri, sahada barkod uygulamaları, GPS konumlandırma, müşteri ilişkileri, form bilgilendirmeleri, sunucularımızda işlem görmekte ve saklanmaktadır.
Daha Fazlası»

LPGENET

Otogaz istasyonlarındaki klasik kontrol panosu yerine kullanılabilecek Otomasyon pano klasik kontrol panosuna ihtiyaç olmadan sistemi kontrol eder. Elektrik panoları şartnamesinde belirtilen tüm teknik özellikleri ve standartları karşılar. Ayrıca TSE 11939 yönetmeliğinde geçen Otogaz istasyon güvenlik sistemine uyumluluk içerir.

Can,Mal, Çevre emniyeti sağlanmasında etkili katkı sağlar.İnsan faktöründen bağımsız Otogaz istasyonlarını kumanda ve kontrol eder, Acil durumlarda erken uyarı oluşturan ve esnek yapıya sahip otomasyon kontrol panolarıdır.

m2msistemler.com

İzeydaş'a ait gemilerin yakıt harcamaları web üzerinden takip edilebilmekte.
Daha Fazlası »

Hizmetler

Web Sayfa Tasarımı

Mobil Web Site Tasarımı

E-ticaret Online Paket Programı

Telemetri Sistemleri

CRM Çözümleri

İrtibatta Kalın

 • Telefon:
  +90 542 875 40 64
 • Email:
  support@resge.com
 • Adres:
  Kozyatağı Kaya Sultan Sk. No:83/8
  Hayriye İş Merkezi
  Kadıköy-İstanbul-TURKEY